Natáčení a střih videa společností TRANSTECH PRO, s.r.o. - SKVELE UCENI

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Software
Od prvních projektů pro zahraniční společnosti
v roce 1996 jsme museli používat audio vizuální techniku. Zpracovávali jsme videozáznamy pro hlášení mateřské společnosti. Vypracovali jsme si postupy, jak rychle a jednoduše tuto vysoce efektivní komunikaci zajišťovat. Kromě toho jsme zpracovávali záznamy ze seminářů, podklady pro školící materiály i pro prezentaci společnosti.
Natáčení, střih a mastering firemního videa
Natáčení, střih a mastering firemního videa
Spolupracujeme s profesionálními studii.
V současné době máme k dispozici stříhací a masteringové studio. Pracujeme na platformě Windows s programy SONY (MAGIX) Vegas Pro
s Pluginy BORIS Complete, proDAD, NewBlue, se SONY SoundForge Pro, SONY Spectralayers Pro. Vytváříme i videozáznamy před zelenou klíčovací stěnou , máme k dispozici mobilní vybavení.
Pořizování videozáznamů, které provádíme pro naše zákazníky, není naší hlavní činností. Domníváme se, že práce s audio a videozáznamy by měla být v současné době v komunikaci běžná. Proto pomáháme našim zákazníkům si tyto dovednosti osvojit. Profesionální programy pro zpracování obrazu a zvuku jsou pro to velmi složité. Nabízíme programy společnosti Cyberlink. Jedná se o moderní programy s jednoduchou obsluhou.
kostenloser Unofficial WsX5 Counter!
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky