REALLUSION - SKVELE UCENI

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Software
Reallusion
Programy pro vizualizaci a e-learning
Taiwanská společnost REALLUSION je leaderem ve vývoji nástrojů pro 3D animace ve filmu pro uživatele, studenty a profesionály. Program iClone vytváří neuvěřitelně realistické 3D postavy, klony, avatary. Pokud potřebujete rozpohybovat Vašeho firemního maskota, programy společnosti REALLUSION jsou přesně to, co hledáte.

Společnost vytváří také 2D animační nástroje (Crazy Talk a Crazy Talk Animator), které mohou být velmi spěšně použity při vytváření e-learningových programů. Oživí prezentaci, udrží pozornost a vyvoláním emocí zvýší počet vytvářených synapsí mozkových buněk a tím zlepší zapamatování předávaných informací. Vytvořte si realistické avatary podle Vašich fotografií.

      

Program Crazy Talk 8 je nejoblíbenější program pro tvorbu obličejových animací na světě. Vytvořte si realistického avatara z vaší fotografie, přidejte Váš hlas a můžete začít tvořit nádherné animace. Crazy Talk 8 obsahuje navíc i 3D pohyby, automatické pohyby a synchronizaci rtů pro věrohodnější stvárnění.

Udělejte si fotku zepředu a z profilu.
Nic dalšího nepotřebujete.
V programu můžete změnit typy částí hlavy a vytvořit tak žertovně pozměněné obličeje předloh.Klikněte pro více informací.Přejeme Vám hodně zábavy při vytváření působivých elearningových materiálů a webových stránek.

Předávání informací formou příběhů, které vyvolávají emoci, patři k nejefektivnějším způsobům komunikace. Potřebujete vytvořit příběh pro výuku nebo pro prezentaci Vaší společnosti?
Nainstalujte si program Crazy Talk Animator společnosti REALLUSION a můžete začít.
Vyberte si pozadí. Vytvořte scénu.Vložte objekty.Velké množství možností.Editujte libovolné části.Různobarevné scény.

kostenloser Unofficial WsX5 Counter!
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky